S ČÍM VÁM MOHU POMOCI?

Provází váš život smůla a nepochopení v nějaké životní oblasti? Nevěříte si, nemáte se rádi, sebevědomí na nule?Cítíte strach, úzkost, zlost, vinu nebo jiné negativní emoce a chcete to mít jinak v konkrétních situacích s konkrétními lidmi?  Chováte se podle přesvědčení, která jste o sobě v dětství nebo během života záskali? Podíváme se společně, v čem to vězí. Uvědomíte si konrétní souvislosti, získáte AHA momenty a budeme pracovat s vaším podvědomím na změnách, které jistě chcete. Začnete chápat svůj život a budete zvládat svoje emoce, dokážete si vybrat, jak se chcete cítit. Budete se chovat tak, aby Vám to bylo prospěšné.  Začnete zase cítit radost ze života, vnímat to, co jste dříve neviděli a budete motivovaní pokračovat v práci na svém lehčím a příjemném životě. 

kontrolní test kruh života
Kontrolní škála kruh života

1. KONZULTACE ZDARMA

Na obrázku vidíte posun klienty v různých životních oblastech již po 3 konzultacích. 

Objednejte si konzultaci zdrama a zjistíme, co pro Vás můžeme společně udělat, aby byl váš život vyladěný podle vašich představ a přání. 

Poděkování za pomoc v ujasnění budoucnosti a výběru školy

Mladý muž řešil vnitřní dilema, kterým směrem se v životě vydat a kterou školu zvolit 

2. TRANSFORMAČNÍ KOUČOVÁNÍ s NLP

Koučovací sezení vždy vedu podle požadavků klienta a jednotlivá sezení nejsou nikdy stejná.  Rozhodně nebudeme sedět a povídat si. Některé techniky se provádějí v prostoru, takže klient i chodí.  Někdy se uvolníte od stresu nebo budete komunikovat s podvědomím. 

21. 4. 2022 16:22 Lenka Řeháková Objednala jsem se na koučink k paní Helence Třískové.Velice mile mě překvapil milý přístup a vystupování.Byla jsem nervózní, jelikož jsem vůbec nevěděla co mě čeká.Pani Třiskova je osobitý člověk na svém místě.Podstupila jsem dvakrát koučink pod jejím vedením,a bylo to naprosto profesionální,a dovedla mě s vým klidným hlasem tam kam jsem potřebovala na vyřešení svých problému.Moc mi pomohla.A těším se na další sezení.Lenka Řeháková
Lenka Řeháková
PSS

Jak klientky hodnotí naše koučování

Děkuji za profesionální přístup během jednoho sezení, kde mi koučka paní Třísková pomohla vyřešit můj dlouholetý problém se spaním. Život přináší různé situace, už vím na koho se obrátit. Vřele doporučuji
Renata Zdvorakova 1 recenze před 3 měsíci Děkuji za řešení své situace originálním způsobem, za vřelý přístup, za nasměrování a pomoc s uvědoměním si životních principů. Osobně mi sezení pomohla jak se zdravotními problémy, tak i s psychickými a Vaše sezení mě vždy vrací zpět do života! Mohu jen doporučit a jsem vděčná, že se naše cesty zkřížily.

3. EFT TERAPIE SAMOSTATNĚ

EFT terapii samostatně pouze na vyžádání. Energetickou psychologii používám více u depresí, úzkostí a jiných psych. nemocí.  

EFT  – co je a jak to dělat –  názorný video návod  ZDE: 

Recenze ze soukromé korenspondence - řešen panický strach z výšek.

Milá Helenko,
tak tě musím znovu pozdravit a ubezpečit, jak jsi úžasná !  Posílám ti o tom doklad. Naše Alča je vdaná v Anglii a dnes mi poslala nějaká videa z opičí dráhy. Pohybovali se po ní dvě hodiny !
Přiznala, že se asi dvakrát bála, ale ne panicky. Ubezpečila jsem ji, že to je zdravý strach.
Manžel se prý nebál – a to jsem jí řekla, že kecá. Chlapi to nepřiznají.
     Sama na tebe vždy vzpomene a děkuje. Já taky. 

4. Program pro pečující rodiny nebo jednotlivé členy rodiny.

Tato VIP služba je určena výhradně pečujícím osobám o rodiče či jiné seniory. Naučte se starat o seniory, aby Vás to nezatěžovalo a zároveň to ukažte svým dětem. Jednou i Vy budete potřebovat jejich pomoc a bude to pro ně samozřejmé. 

Obsahuje mentoring – cíl péče, plán péče, úprava prostředí, postupy péče komunikace se seniorem  – VŠE NA MÍRU PRO  VAŠI RODINU 

VÍCE ZDE: 

Poděkování od klientky: Řešen byl vztah s matkou a přijmutí toho, že je na sklonku života. Navštěvuje jí v domově pro seniory. Dcera je smířená, chápající její celoživotní postoj k ní jako k dceři – neočekává pochvalu a ocenění od matky nebo jiný projev lásky a nevyvolává to již v ní negativní pocity lítosti nebo zlosti.  Zbavila se  pocitu viny, že se o ni sama nestará.  Velmi mě to těší, je to skvělé pro obě. 

5. Mentální hubnutí

Unikátnost této metody je ve spojení transformačního koučování, NLP programování s EFT metodou podle potřeb klienta .

Problém nadváhy mají dva typy klientů. Do první skupiny patří ti, kteří se přejídají. Zde společně hledáme pravou příčinu přejídání, co je za tím schované. Pokud je příčina na emoční úrovni odstraněna, hubnutí jde lehce a spolehlivě. Druhou skupinu tvoří klienti, kteří jedí málo, nepřejídají se, ale stejně přibírají na váze. Zde se více zaměřujeme na psychiku a další zdravotní problémy, které se na nadváhu nabalují.

 

10 KOUČOVACÍCH SEZENÍ +2 BONUSY ZDARMA