⚠️POZOR: 👀Tato stránka má nastavené časové omezení, za 10 dní bude pryč ⏳

Potvrzení e-mailu proběhlo v pořádku.
E-book “Péče o rodiče. Praktický průvodce péčí o rodiče od A do Z,, už je na cestě do Vašeho e-mailu

Do 15 minut ho budete mít ve své  e-mailové schránce. Pokud se tak nestane, prohledejte prosím složku Hromadné nebo Spam. Pak si vložte e-mail ode mě do složky Doručené. Tak Vám nic dalšího neunikne.                                                                                                                                                                     Než ho najdete ČTĚTE DÁL …⇓⇓⇓

Možná budou další řádky přímo pro vás. Jen na této stránce…

Cítíte se z PÉČE O RODIČE občas na pokraji sil?
 Nevíte jak s nimi MLUVIT? 
Máte pocit, že si občas vůbec nerozumíte? 
 Zajímá vás… ⬇️⬇️⬇️

Jak se naučit za 3 dny EFEKTIVNĚ KOMUNIKOVAT
s rodiči trpícími demencí?

Jak ovládnout techniky  rozhovoru při halucinacích, bludech a agresi.

Jak dosáhnout hlubšího porozumění, zlepšit vztahy a zažívat klid, a to i přes to, když vy si teď myslíte, že to není možné mít jinak.

Taky prožíváte tohle?

  • Pocity zlosti, že vám to dělají naschvál. Přijdete k rodičům a máte s nimi jet k lékaři a oni se zaseknou, že nikam nejdou, protože jim přece nic není.Neudělali to, co měli, protože vy jste jim to přeci neřekli a pak se kvuli tomu hádají nebo udělají opak toho,  co vy chcete.  Stokrát se vás ptají na to samé a vy ztrácíte trpělivost. 
 
  • Cítíte smutek a lítost, že už ten starý známý rodič je pryč a je s vámi někdo jiný.  Chybí vám jejich pochopení a podpora, kterou vám dříve dávali. Už se není komu svěřit. 
 
  • Cítíte nejistotu, když vás rodiče začínají nazývat někým jiným nebo když mluví o věcech, které nejsou skutečné a vy nevíte, jak na to reagovat. Vymlouvat jim to nebo s nimi souhlasit? 
 
  • Cítíte bezradnost, když rodiče přestávájí mluvit, mumlají nesrozumitelná slova nebo už jen leží a nepřítomně koukají před sebe a vy nevíte, jak s nimi navázat spojení.

Říkáte si, zvládnu se starat o rodiče doma, zvládnu takovouhle péči? 

ZAČÍNÁTE O SOBĚ POCHYBOVAT

 

Ovládněte komunikaci s lidmi s demencí

 Chci vás dnes podpořit! Hlavu vzhůru 😊!  Nejste v tom sami. Podobné stavy zažívají tisíce pečujících, kteří poznali nemoc demenci.

Je v pořádku nevědět. Chápu, že vás to nikdo nenaučil, dosud jste  nemuseli o nikoho pečovat a potýkat se s touto nemocí, tak je normální, že to neumíte. 

Prozradím vám jednu zásadní věc, ale než se tak stane, dovolte si představu toho

Jaké by to bylo, kdybyste dosáhli tohoto

💫Pochopit rodiče, i když jsou v jiné realitě

💫S jistotou reagovat na jejich bludy

💫Minimalizovat agresivní chování rodičů a ovládat ho.

Klíčem je správné nastavení mysli.

Chápu, že už jste zkusili všechno možné, ale dost možná se nedíváte na rodiče a na sebe tím správným způsobem a nedokážete do hloubky pochopit, jak to  vaši rodiče skutečně cítí a vnímaji. 

Když se to nestane, dost pravděpodobně se bude vaše komunikace zhoršovat, vaši rodiče už nebudou chtít mluvit, protože jim nerozumíte a

Odejdou nepochopení

Když budete dál nejistě reagovat na jejich realitu bude vás to čím dál víc vyčerpávat. Vaši rodiče budou naštvaní, zmatení, že jim nerozumíte. Váš vztah místo přiblížení se bude oddalovat, ochlazovat. Nebudete si rozumět, nebudou už chtít mluvit a jednoho dne odejdou, aniž byste je dokázali pochopit a přijmout.

Jak jsem na to šla já?

Dohromady s mamkou jsme našly společnou řeč.  Prvně mi neustále všechno odmítala a hádala se se mnou a já jsem  přemýšlela o tom, jak je to možné, že s klienty v domově takový problém nemám. Co já dělám  doma jinak a co dělám  jako sestra v práci?

Odpovědí mi bylo, že jsem jednala s mamkou jako když byla zdravá.  Pochopila jsem, že se musím vcítit do toho, co nyní prožívá Nikdy mě nesmí odradit jeji první Ne a dál se musím ptát na její pocity, obavy.  

Změnila jsem svůj přístup, myšlení a stal se zázrak!  Najednou šlo všechno hladce. Mamka z  toho byla tak překvapená, že se nehádáme, že mi začala i děkovat. Jsme teď k sobě mnohem laskavější a nás vztah to velmi posílilo. Byla to neskutečná úleva, zase k mamce chodit s úsměvem a v klidu. 

Přeji i vám toto zažívat a můžete to dokázat stejně jako já. 

Od bludů ke smíchu

Moje klientka Eva to také dokázala. Když za mnou přišla, byla naprosto zoufala a vyděšená. Její maminka začala  mít halucinace a bludy, viděla doma lidi, s kterými mluvila.

Eva se jí to snažila vymluvit, že tam nikdo není, ale vedlo to jen k tomu, že byla maminka ještě víc rozčílená a zlostná. 

Když se Eva naučila správně komunikovat s maminkou, s respektem k její realitě, celé se to změnilo a pak mohla odvést lehce pozornost na jiné téma.

I vy můžete zažívat to, co Eva a jak sama říká, dokonce se s maminkou smát v těch dříve obtížných situacích, které neuměla zvládat. 

Mít správně nastavenou mysl

Jak toho dosáhnete?
 
SPRÁVNÝM POHLEDEM NA SEBE I RODIČE
 

Představte si, že jste navigátorem na rozbouřeném moři, držícím pevně v rukou kompas. Vaši rodiče jsou lodí, která ztratila svého kapitána.

Kompasem, který vám ukazuje směr, je otevřený dialog plný empatie a respektu. Vaši rodiče se možná změnili, jejich reakce mohou být jiné, ale stále jsou to ti, kteří si zaslouží vaši lásku a hezké chování.

Pouze tímto způsobem, s kompasem v srdci, můžete bezpečně vést loď do klidných vod a přístavu, kde naleznete společný klid a porozumění.

Naučte se číst jejich signály, navigovat jejich svět a společně najít cestu ke klidu a vzájemné blízkosti.

Právě proto vznikl tento kurz KOMUNIKACE S DEMENCÍ: Aneb jak za 3 dny ovládnout komunikaci s LIDMI s DEMENCÍ a s RODIČI si opět ROZUMĚT

Co vám tento kurz přinese

✔️Schopnost pochopení:  Kurz vám pomůže lépe porozumět stavu svých rodičů a přispěje k respektování jejich důstojnosti, což znamená, schopnost poskytovat  empatii a porozumění.

✔️Efektivní komunikaci: Naučíte se lehce a správně reagovat na projevy demence vašich rodičů. To vám umožní lépe se orientovat v jejich odlišné realitě a poskytovat jim klid a pohodu.

✔️Uklidnění a podporu:  Kurz vám poskytně nástroje, jak s rodiči lépe komunikovat, což povede k vašemu uklidnění, větší trpělivosti a pocitu podpory v náročných situacích.

Tohle rozhodně chcete

Dočetli jste až sem, tak si rozhodně přejete:

💫 pochopit rodiče a jejich nemoc

💫 zvládat s jistotou obtížné situace

💫 mít s rodiči vřelý vztah a připravit jim hezký život, který ještě zbývá

KOMUNIKACE S DEMENCÍ.

Aneb jak za 3 dny ovládnout komunikaci s LIDMI s DEMENCÍ a s RODIČI si opět  ROZUMĚT.

💫 Tento kurz je souhrnem mých 20letých zkušeností v práci se seniory trpícími demencí a vlastních zkušeností s péčí o maminku.

💫 Obsahuje kompletní know how  o tom, jak správně komunikovat s lidmi trpícími demencí a jsou v jakékoliv fázi onemocnění.

💫 Zvládne to každý již za 3 dny

Co všechno získáte

Co kurz obsahuje:
 

💫 3 videa

💫 MP3 nahrávky lekcí

💫 příklady z praxe

💫 Akční notes

Co se naučíte:
 

💫 Jak překonat vnější bariéry v komunikaci

💫Jak překonat strach mluvit s rodiči otevřeně.

💫 Jak vnímat a chápat rodiče, když trpí demencí

💫 Jak mluvit s rodiče, když není v naší realitě.

💫 Jak reagovat v náročných situacích – zapomínání slov, bludy, agrese,  nemluvící rodič 

Bonusy pro váš maximální úspěch
 

💫Vizulizační technika – pomůže vám uvidět  váš rozhovor s rodiči z jiné perspektivy a upravit ho tak, aby jste se cítili všichni dobře a reálně tento způsob rozhovoru mohli použít

💫Technika vděčnosti – pomůže vám zvýšit vaši motivaci a sílu k pečování o rodiče

💫Tahák  pro úspěšný rozhovor– získáte checklist, díky kterému budete vždy připraveni na obtížné situace a zvládnete je

Kolik to stojí

Celková hodnota tohoto kurzu se všemi bonusy je 10 000 Kč.  Ano, tak moc si cením svého vzdělání, praxe a toho, co jsem pro vás vytvořila speciálně jen pro tento kurz.

Nemusíte se bát, nebudu kurz prodávat za tuto cenu, ale za akční cenu. Jen chci, abyste věděli, že běžná cena na mých webových stránkách je 2 000Kč

Právě proto, že jste přišli na tuto stránku a jste rozhodnutí něco dělat pro zlepšení vztahů a komunikace s rodiči i když jsou omezení svojí nemocí, mám pro vás připravenou speciální akci, která se už nikdy nebude opakovat. 

Jen tady a teď je cena kurzu 2 000Kč  pouhých 445 Kč nabídka je časově omezená a za 10 dní skončí. 

 

⚠️ Aktuální cena je pouhých 445 Kč 🎉

 💣 Toto je časově omezená nabídka, podržím vám ji ještě

Days
Hours
Minutes
Seconds

Moje garance

Nemůžete nic ztratit, jen získáte.

Pokud stále váháte mám tu pro vás GARANCI  

Když se nedozvíte nic nového, co můžete využít v komunikaci s rodiči napište mi na htkouc@htkouc.com a já vám bez otázek vrátím celou částku. 

Dokážete to i vy

Pokud váháte, jestli na to máte, … Pak říkám, ANO, i vy to zvládnete ❤️

Pochopení, empatie a respekt vás jako mnoho dalších pečujících dovedou ke správné komunikaci, klidu a vřelým vztahům s rodiči.  

Dejte si šanci, už se nemusíte trápit a jít metodou pokus- omyl. Je to jen na vás.

🔄 Buď půjdete dál stejným způsobem (i to je v pořádku)

⤴️ Nebo se za pár kaček naučíte jinak rreagovat a mluvit a přinese vám to jistotu, klid a zlepšení vztahů.

Těším se na vás uvnitř!

Tohle všechno zvládnete

1.  Bariery v komunikaci    

2. Vnitřní bariéry na straně rodičů – DEMENCE     

3. Jak si vědět rady v různých situacích 

➕   3 bonusy

 

Spokojení klienti

Přejít nahoru