KOUČOVANÍ PRO HARMONICKÝ ŽIVOT

VIP klient

MÁTE VÍCE OBLASTÍ K ŘEŠENÍ, KTERÉ VÁS BRZDÍ V ŽIVOTĚ A CHCETE POŘÁDNOU PRÁCI S KOUČEM  NA DELŠÍ DOBU, PŮL ROKU. 10 SEZENÍ JE TO NEJLEPŠÍ, CO VÁM MŮŽU NABÍDNOUT A UVIDÍTE, ŽE BUDETE CHTÍT DÁL POKRAČOVAT, AŽ NAVNÍMÁTE TEN EFEKT VE VAŠM ŽIVOTĚ

BONUSPRŮLOMOVÁ METODA  V CENĚ BALÍČKU ZAMĚŘENÁ NA ZMĚNU HODNOT, BĚŽNĚ PROVÁDĚNÁ SAMOSTATNĚ S CENOU 15 000 Kč

BONUS – VEDENÁ RELAXACE NA ODBOURÁNÍ STRESU,  ORIGINÁLNÍ AUDIONAHRÁVKA, KTEROU MŮŽETE VYUŽÍVAT, KDYKOLIV.

BONUS – TELEFONICKÁ PODPORA  V NEOMEZENÉM MNOŽSTVÍ MIMO DOMLUVENÉ TERMÍNY SEZENÍ  A DALŠÍCH 6 MĚSÍCŮ POKUD SE NEROZHODNETE POKRAČOVAT 1X MĚSÍČNĚ 

PŘEDSTAVTE SI  OŠKLIVÉ KAČÁTKO, KTERÉ SE PROMĚNÍ V KRÁSNOU A VZNEŠENOU LABUŤ, A VY MŮŽETE BÝT TOU LABUTÍ.  jAK STOUPNE VAŠE  SEBEVĚDOMÍ, JISTOTA, CHOVÁNÍ, POKUD S TÍM BUDOU V SOULADU VAŠE VNITŘNÍ HODNOTY. DOKÁŽETE SE POSTAVIT SAMA ZA SEBE, ŘÍKAT NE BEZ POCITU VINU A MNOHO DALŠÍHO, S ČÍM PRÁVĚ TEĎ BOJUJETE. VÍTE, ŽE SEBEVĚDOMÉ ŽENY, KTERÉ ZVLÁDAJÍ PŘEKONÁVAT PŘEKÁŽKY, OVLÁDAJÍ SVOJE EMOCE A STRACHY MAJÍ ÚSPĚCH, JSOU OBLÍBENÉ A MAJÍ SKVĚLÉ PARTNERY?

 

VIP klient

BALÍČEK ŽIVOTNÍ URYCHLOVAČ 10 SEZENÍ- 22 990 Kč
ZÍSKÁTE 3 BONUSY ZDARMA

Toto není pro každého, budete na sobě opravdu hodně pracovat. 

Zářím jako slunce

Uvědomujete si, že Vám to pomůže se odpíchnout z místa, začít znovu. Naplánujeme 5 sezení po 2 týdnech systematikcy se budete posouvat další 3 měsíce.  

BONUSzdarma Vás naučím metodu pro rychlé usnutí, kterou můžete kdykoliv použít

BONUS – telefonická podpora 5 x v průbehu spolupráce a další 3 pokud se nerozhodnete pokračovat

Představte si noc, která končí a na obzoru vykukuje slunce, nejprve málo a pak stále víc a víc září a přináší světlo, teplo a radost do našich životů. Stejně tak i vy se můžete stát tím vycházejícím sluncem a začít zářit na obloze. Jaké by to bylo zbavit se všech omezení, která vám nedovolují být sami sebou a žít si život svých snů, věřit sobě a dělat to,  co vám  přináší  radost, mít skvělý vztah plný pochopení, lásky a vzájemné důvěry? Dovolte si to. 

 

 

Zářím jako slunce

Tímto bych ráda poděkovala skělé p.Třískové za dlouhodobou spolupráci a můj restart života.Všem doporučuji a jen lituji, že jsem paní nevyhledala už dřiv..

BALÍČEK ŽIVOTNÍ RESTART 5 SEZENÍ - 11 450 Kč + 2 BONUSY ZDARMA

Když se kácí les, padají třísky

Zatím si nejste jistí, proto mám pro Vás tyto 3 sezení po 90 min, budeme mít dostatek času věnovat se jednomu problému do hloubky a skrze NLP techniky to změnit. 

Představte si ten problém jako strom, pokácíte ho a okolní stromy se zlámou nebo se vyvrátí i s kořeny. Stejně tak vyřešení jednoho problému vede ke zlepšení i v jiných oblastech. Nejen, že se zbavíte konrétního problému, podle vašeho zadaní, ale uvědomíte si, že se změnilo více věcí ve vašem životě.  

 

Když se kácí les, padají třísky

BALÍČEK NA ZKOUŠKU 3 SEZENÍ - 6 870 KČ

Jsem spokojená, mám 1 menší problém k řešení

Máte jeden konrétní problém (např. naučená nespavost) a vaš život je jnak harmonický nebo si to chCete nejprve vyzkoušet.  Jedno sezení trvá 90 min. 

Váš život je vyvážený a řešíte vždy malé poblémy včas a neváháte se obrátit na odborníka. Jste vítáni. 

 

Jsem spokojená, mám 1 menší problém k řešení

1 KOUČOVACÍ SEZENÍ - 2500 Kč

Rezervujte  si v rezervačním kalendáři  90 minut, tzn. 3 časy za sebou. 

Gratuluji k vašemu skvělému rozhodnutí řešit svůj život pomocí koučování a NLP.

Těším se na viděnou na Google Meet, pozvánku Vám zašlu do e-meilu.