Jak se naučit za 3 dny efektivně komunikovat s rodiči trpícími demencí

Ovládnout techniky  rozhovoru při halucinacích, bludech a agresi.

Dosáhnout hlubšího porozumění, zlepšit vztahy a zažívat klid

A to i přes pochybnosti, že je to možné

Taky prožíváte tohle?

Pocity zlosti, že vám to dělají naschvál. Přijdete k rodičům a máte s nimi jet k lékaři a oni se zaseknou, že nikam nejdou, protože jim přece nic není.Neudělali to, co měli, protože vy jste jim to přeci neřekli a pak se kvuli tomu hádají nebo udělají opak toho,  co vy chcete.  Stokrát se vás ptají na to samé a vy ztrácíte trpělivost. 

Cítíte smutek a lítost, že už ten starý známý rodič je pryč a je s vámi někdo jiný.  Chybí vám jejich pochopení a podpora, kterou vám dříve dávali. Už se není komu svěřit. 

Cítíte nejistotu, když vás rodiče začínají nazývat někým jiným nebo když mluví o věcech, které nejsou skutečné a vy nevíte, jak na to reagovat. Vymlouvat jim to nebo s nimi souhlasit? 

Cítíte bezradnost, když rodiče přestávájí mluvit, mumlají nesrozumitelná slova nebo už jen leží a nepřítomně koukají před sebe a vy nevíte, jak s nimi navázat spojení.

Říkáte si, zvládnu se starat o rodiče, zvládnu takovouhle péči? 

ZAČÍNÁTE O SOBĚ POCHYBOVAT

 

Ovládněte komunikaci s lidmi s demencí

 Znáte to? Chci vás dnes podpořit! Hlavu vzhůru 😊!  Nejste v tom sami. Podobné stavy zažívají tisíce pečujících, kteří poznali nemoc demenci.

Je v pořádku nevědět. Chápu, že vás to nikdo nenaučil, dosud jste  nemuseli o nikoho pečovat a potýkat se s touto nemocí, tak je normální, že to neumíte. 

Prozradím vám jednu zásadní věc, ale než se tak stane, dovolte si představu toho, jaké by to bylo, kdybyste dosáhli tohoto:

💫 Pochopit rodiče, i když jsou v jiní realitě

💫 S jistotou reagovat na jejich bludy

💫Minimalizovat agresivní chování rodičů a ovládat ho.

Klíčem je správné nastavení mysli.

Chápu, že už jste zkusili všechno možné, ale dost možná se nedíváte na rodiče tím správným způsobem a nedokážete do hloubky pochopit, jak to  vaši rodiče skutečně cítí a vnímaji. 

Když se to nestane, dost pravděpodobně se bude vaše komunikace zhoršovat, vaši rodiče už nebudou chtít mluvit, protože jim nerozumíte a

Odejdou nepochopení,

 když budete nejistě reagovat na jejich realitu a bude vás to čím dál víc vyčerpávat, zatímco vaši rodiče budou naštvaní, zmatení, že jim nerozumíte. Vás vztah místo přiblížení se bude oddalovat, ochlazovat. Nebudete si rozumět a jednoho dne odejdou, aniž byste je dokázali pochopit a přijmout.

Jak jsem na to šla já?

I já jsem se s tím s mamkou potýkala, Neustále mi všechno odmítala a hádala se. Přemýšlela jsem o tom, jak je možné, že s klienty v domově takový problém nemám, co dělám jinak doma a jako sestra v prácí?

 Přišla jsem na to,  jednala jsem s mamkou jako dřív, když byla zdravá.  Pochopila jsem, že mě nesmí odradit jeji první Ne a dál se musím ptát na její pocity, obavy.  

Změnila jsem svůj přístup, myšlení a stal se zázrak!  Najednou šlo všechno hladce a dokonce je náš vztah daleko vřelejší. Byla to neskutečná úleva, zase k mamce chodit s úsměvem a v klidu. 

Přeji i vám toto zažívat a můžete to dokázat stejně jako já. 

Od bludů ke smíchu

Moje klientka Eva to také dokázala. Když za mnou přišla, byla naprosto zoufala a vyděšená. Její mamnika začala  mít halucinace a bludy, viděla doma lidi, s kterými mluvila.

 Eva se jí to snažila vymluvit, že tam nikdo není, ale vedlo to jen k tomu, že byla maminka ještě víc rozčílená a zlostná. 

Když se Eva naučila správně komunikovat s maminkou, s respektem k její realitě, celé se to změnilo a pak mohla odvést lehce pozornost na jiné téma.

 I vy můžete zažívat to, co Eva a jak sama říká, dokonce se s maminkou smát v těch dříve obtížných situacích, které neuměla zvládat. 

Mít správně nastavenou mysl

Jak toho dosáhnete?

SPRÁVNÝM POHLEDEM NA SEBE I RODIČE

Představte si, že jste navigátorem na rozbouřeném moři, držícím pevně v rukou kompas. Vaši rodiče jsou lodí, která ztratila svého kapitána.

Kompasem, který vám ukazuje směr, je otevřený dialog plný empatie a respektu. Vaši rodiče se možná změnili, jejich reakce mohou být jiné, ale stále jsou to ti, kteří si zaslouží vaši lásku a hezké chování.

Pouze tímto způsobem, s kompasem v srdci, můžete bezpečně vést loď do klidných vod a přístavu, kde naleznete společný klid a porozumění.

 Naučte se číst jejich signály, navigovat jejich svět a společně najít cestu ke klidu a vzájemné blízkosti.

 

 Právě proto vznikl tento kurz KOMUNIKACE S DEMENCÍ. Aneb jak za 3 dny ovládnout komunikaci s LIDMI s DEMENCÍ a s RODIČI si opět ROZUMĚT

Co vám tento kurz přinese?

 

✔️Schopnost pochopení:  Kurz vám pomůže lépe porozumět stavu svých rodičů a přispěje k respektování jejich důstojnosti, což znamená, schopnost poskytovat  empatii a porozumění.

✔️Efektivní komunikaci: Naučíte se lehce a správně reagovat na projevy demence vašich rodičů. To vám umožní lépe se orientovat v jejich odlišné realitě a poskytovat jim klid a pohodu.

✔️Uklidnění a podporu:  Kurz vám poskytně nástroje, jak s rodiči lépe komunikovat, což povede k vašemu uklidnění, větší trpělivosti a pocitu podpory v náročných situacích.

Tohle rozhodně chcete

Dočetli jste až sem, tak si rozhodně přejete:

💫 pochopit rodiče a jejich nemoc

💫 zvládat s jistotou obtížné situace

💫mít s rodiči vřelý vztah a připravit jim hezký život, který ještě zbývá

KOMUNIKACE S DEMENCÍ.

Aneb jak za 3 dny ovládnout komunikaci s LIDMI s DEMENCÍ a s RODIČI si opět  ROZUMĚT.

💫 Tento kurz je souhrnem mých 20letých zkušeností v práci se seniory trpícími demencí a vlastních zkušeností s péčí o maminku.

💫 Obsahuje kompletní know how o tom, jak správně komunikovat s lidmi trpícími demencí a jsou v jakékoliv fázi onemocnění.

💫 Zvládne to každý již za 3 dny

Co kurz obsahuje:

💫 3 videa

💫 MP3 nahrávky lekcí

💫 příklady z praxe

💫 Akční notes

Co se naučíte:

💫 Jak překonat vnější bariéry v komunikaci

💫Jak překonat strach mluvit s rodiči otevřeně.

💫 Jak vnímat a chápat rodiče, když trpí demencí

💫 Jak mluvit s rodiče, když trpínení v naší realitě.

💫 Jak reagovat v náročných situacích – zapomínání slov, bludy, agrese,  nemluvící rodič 

Bonusy pro váš maximální úspěch

💫Vizulizační technika – pomůže vám uvidět  váš rozhovor s rodiči z jiné perspektivy a upravit ho tak, aby jste se cítili všichni dobře a reálně tento způsob rozhovoru mohli použít

💫Technika vděčnosti – pomůže vám zvýšit vaši motivaci a sílu k pečování o rodiče

💫Tahák úspěšného rozhovoru – získáte checklist, díky kterému budete vždy připraveni na obtížné situace a zvládnete je

Celková hodnota tohoto kurzu se všemi bonusy je  10 000 Kč.  Ano, tak moc si cením svého vzdělání, praxe a toho, co jsem pro vás vytvořila speciálně jen pro tento kurz.

Nemusíte se bát, nebudu kurz prodávat za tuto cenu, ale za akční cenu. 

Cena kurzu se všemi bonusy je 2 000 Kč

 Nemůžete nic ztratit, jen získáte.

Pokud stále váháte mám tu pro vás GARANCI  

Když se nedozvíte nic nového, co můžete využít v komunikaci s rodiči napište mi na htkouc@htkouc.com a já vám bez otázek vrátím celou částku. 

Pokud váháte, jestli na to máte, … Pak říkám, ANO, i vy to zvládnete ❤️

Pochopení, empatie a respekt vás jako mnoho dalších pečujících dovedou ke správné komunikaci, klidu a vřelým vztahům s rodiči.  

Dejte si šanci, už se nemusíte trápit a jít metodou pokus- omyl. Je to jen na vás.

🔄 Buď půjdete dál stejným způsobem (i to je v pořádku)

⤴️ Nebo se za pár kaček naučíte jinak rreagovat a mluvit a přinese vám to jistotu, klid a zlepšení vztahů.

Těším se na vás uvnitř!

Přejít nahoru