SLUŽBY -

SLUŽBY

Provází váš život smůla a nepochopení v nějaké životní oblasti? Nevěříte si, nemáte se rádi, sebevědomí na nule? Cítíte strach, úzkost, zlost, vinu nebo jiné negativní emoce a chcete to mít jinak v konkrétních situacích s konkrétními lidmi?  Jste pečujícími a už nevíte jak dál? Chováte se podle přesvědčení, která jste o sobě v dětství nebo během života záskali? 

Podíváme se společně, v čem to vězí. Uvědomíte si konrétní souvislosti, získáte AHA momenty a budeme pracovat s vaším podvědomím na změnách, které jistě chcete. Začnete chápat svůj život a budete zvládat svoje emoce, dokážete si vybrat, jak se chcete cítit. Budete se chovat tak, aby Vám to bylo prospěšné. Stanete se rozkvetlou slunečnicí, majákem, královnou. Začnete zase cítit radost ze života, vnímat to, co jste dříve neviděli a budete motivovaní pokračovat v práci na svém lehčím a příjemném životě. 

ÚVODNÍ KONZULTACE 30 – 60 MIN ZDARMA

PRŮBEH ROZHOVORU úvodní konzultace :

  • vyplníte krátký dotazník, abych se na rozhovor mohla připravit
  • zavolám Vám a domluvíme temín úvodní konzultace, popř. napíšu email
  • pošlu Vám email s linkem na připojení GoogleMeet (nemusíte nic instalovat, jen povolit kameru, můžete vyzkoušet dopředu, link funguje)
  • na začátku se představím a povídáme si o vašem problému
  • na konzultaci si rezervujte hodinu času, nemusí to být jen 30 min
  • pokud se nemůžete z nějakého důvodu připojit, informujte mě předem, je to pro mě ztracený čas, který jsem mohla věnovat jinému klientovi
  • v rámci konzultace a koučovacích sezení jsem vázána mlčnlivostí podle Etického kodexu koučů a terapeutů.

BALÍČKY KOUČOVACÍCH SEZENÍ :

Přijímám jen klientky, u kteýrch vvímám, že mají potenciál ke změně, dovedu je k řešení, upřednostňuji dlouhodobější, cenově výhodnou spolupráci

EFT TERAPIE – zařazena do koučovacích sezení, samostatně jen na vyžádání 

ON-LINE KURZY – dle aktuální nabídky od 187 Kč

Přejít nahoru