JSEM PEČUJÍCÍ OSOBA O OSOBU BLÍZKOU A NEZVLÁDÁM TO.

Dostali jste se do situace, kdy náhle řešíte, co s rodičem či jinou blízkou osobou? Již pečujete o osobu blízkou, rodiče nebo někoho jiného a cítíte, že to nezvládáte? Cítíte se zoufalí a bezradní a nenašli jste nikde pomoc? Pomozte sami sobě, pak pomůžete i vašemu blízkému.

péče o seniora

Kdo jsem

Jsem zdravotní sestra s 30letou praxí v péči o seniory s Alzheimerovou chorobou, demencí či s jinými psychickými problémy,  transformační kouč, NLP praktik a EFT terapeut. Sama jsem se stala pečující osobou, a tak můj mentoring vychází také z vlastních zkušeností. Dokážu chápat vaše pocity a obavy, zda to zvládnete v domácím prostředím.  Chápu také vaše vyčerpání a únavu, pokud péči nemáte dobře zorganizovanou. Jsem schopná Vám dát cenné rady, jak pečovat, ale hlavně se postarat o Vás. 

CO NABÍZÍM

Pomoc s plánováním péče, tak aby Vás nevyčerpávala, přímo vám na míru. Dokážete se věnovat sobě, rodině i odjet na dovolenou, což je téměř nutností. I vy musíte odpočívat.  

Jak získat peníze jako pečující osoba a využít je.

Mentoring, jak se postarat o vašeho seniora – prakticky.

Pomůžu Vám pochopit chování vašeho seniora a naučíte se, jak s ním komunikovat.

Práci s vašimi pocity spojenými s pečováním o seniora. Často řešíme otázku viny, strachu, zlost, pocit ztráty svobody. Doplníme vnitřní zdroje, které vám chybí, zbavíte se nepříjemných pocitů.  Najdete důvěru v sebe a svoje sebevědomí. O svého blízkého budete pečovat s láskou, vyrovnaní a ujasníte se, proč to děláte. Nebo vám pomůžu se rozhodnout předat osobu blízkou do jiné péče, a to bez pocitu viny. Nic není špatně, důležité je to, jak to cítíte a co ještě zvládnete.

CENÍK

Cena 1 sezení je 2 000 Kč  60 min

Cena 3 sezení je 6000Kč.  3 x 60 min

Cena 5 sezení je 8000Kč – PRO ROK 2022 VYPRODÁNO

                                        NYNÍ PROBÍHÁ PŘEDVÁNOČNÍ AKCE:  3 sezení 3 000 Kč 3 x 60 min

OBJEDNAT SE

Pokud máte dotazy, zavolejte na č. tel. 607 705 537.

Konzultace probíhají on-line. Videohovor WhatsApp, Messenger, Google meet, Skype.

REZERVACE TERMÍNU
2x 30 min pro 1 konzultaci, konzultace zdarma 1x 30 min