Kdo jsem ?

Jsem především žena milující svoji rodinu, která se rozhodla žít svůj sen. Profesně jsem transformační kouč, EFT terapeut, sociální pedagog, a všeobecná sestra.

Ráda trávím volný čas v přírodě, kde opětovně získávám energii. Velmi ráda poznávám nová místa, kde zažívám naplňující zážitky a získávám větší rozhled.

 

Na život se dívám s nadhledem. Jsem člověk, který se snaží i v těžkých chvílích hledat poučení a moudrost. Ráda překonávám výzvy, které mi život přináší. Nikdy se nevzdávám.

Svoji cestu k vědomému žití jsem započala již před 15 lety, nejprve četla, účastnila se různých webinářů, přednášek a kurzů. Absolvovala jsem certifikovaný terapeutický výcvik EFT, který mi pomohl v osobním životě se vztahy a dalšími emočními bloky, které mě omezovaly.  

Absolvovala jsem certifikovaný výcvik Hvězdný kouč Coaching University Radka Karbana, tak jsem se stala transformačním koučem. Dospěla jsem k poznání, že pokud bych se nechala vést koučem už před lety, nemusela být moje cesta tak dlouhá a složitá. I upřímně míněné rady přátel nemusí být to pravé.

Absolvovala jsem certifikovaný výcvik NLP Praktitioner, takže využívám mnoho technik, které pracují s podvědomím a změny jsou dosáhovány mnohem rychleji. Sama jsem se zbavila některých svých programů a přesvědční, které mi již nesloužily. 

Stále se učím novým směrům a technikám, které pomáhají lidem zbavit je trápení bolesti, smutku a najít tu jejich správnou cestu, kde budou prožívat radost. 

Ve své praxi využívám všech získaných znalostí a schopností, se kterými mám osobní zkušenost. 

Důvěra, empatie, otevřenost, upřímnost, skutečný zájem, lidskost a smysl pro zodpovědnost jsou pro mě hodnoty důležité jak při práci s mými klienty, tak i v mém osobním životě.Dodržuji etický kodex , všechny informace jsou důvěrné.

Mgr. Helena Třísková  –  htkouc@gmail.com 

tel. 607 705 537

 

 

Mgr. Helena Třísková  –  htkouc@gmail.com  – tel. 607 705 537

Vzdělání

 • Střední zdravotnická škola obor všeobecná setsra
 • 20 let praxe s lidmi s Alzheimerovou chorobou a demencí.
 • Absolvování mnoha seminářů v oblasti osobního rozvoje, komunikace s lidmi, vztahy mezi lidmi, mediace,
 • Kurz Bazální stimulace základní a nástavbový
 • Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně – obor sociální pedagogika
 • Certifikovaný několika měsíční výcvik EFT terapeut Institut energetické psychologie
 • Kurz Optimal EFT Institut energetické psychologie
 • 4 roky praxe terapeut energetické psychologie & EFT
 • Certifikovaný několika měsíční výcvik Hvězdný kouč na Coaching University Czech Republic u Radka Karbana
 • Certifikovaný nekolikaměsíční výcvik NLP Praktitioner na Coaching University Czech Republic u Radka Karbana
 • Certifikovaný výcvik New Code NLP Praktitioner
certifikát NLP