Jak vytvořit nástěnku vizí – Návod -

Jak vytvořit nástěnku vizí – Návod

Pokud si nebudeme jistí, kam směřujeme, co od života chceme, jak si svůj příběh dále psát, můžeme doslova prošvihnout osudovou příležitost se v životě skutečně posunout.

Nástěnka vizí bude naším kompasem, ke které se budeme vracet, pro sílu a ujištění, že jdeme po cestě, kterou jsme si vytyčili. Oproti běžným nástěnkám má tato ještě jeden velký úkol. A to naučit nás rovnováze, uvědomit si překážky na cestě a vytyčit cestu,j ak je zdolat To vše budetato nástěnka obsahovat a připomínat nám význam rovnováhy pro náš šťastný, vyrovnaný a spokojený život.

Udává našemu mozku i duši jasný směr.                                           Pokud nemáme jasný cíl: nevíme, kam jdeme. Necháváme se unášet řekou života a tak nějak se „vezeme“. Vezměme život do našich rukou a podpořme se na této cestě nástěnkou vizí. Pomůže nám díky správným obrázkům připomínat naše cíle, věřit ve svoje schopnosti, vytvořit mentální návyky.

Pomáhá nás udržet se na životní cestě, která dává smysl.        Energetická nástěnka vizí je nástroj pro náš život plný radosti a pozitivních emocí, nejen materiálních statků.

Je to zhmotnění našich myšlenek, plánů a snů                                 Fotky, které nejsou naše, které jsme neprožili, které jsou pro nás (a náš mozek) nedosažitelné, nám při splnění našich cílů nepomohou a to stejné platí o slovech a větách… Vytvořte si nástěnku vizí, na kterou se vám nebude po pár týdnech prášit, ale budete ji opravdu používat!

  • Představte si, že každý krok, každý obraz a každé slovo na vaší nástěnce vizí by mělo skutečný vliv na dosažení vašich cílů.                                           
  • Každý z nás sní o dosažení svých největších snů, tak proč to nepodpořit nástěnkou vizí.

Dokážete si představit,, jaké by to bylo kdybych byl/a, měl/a, dokázal/a     

 Otázka zní: Co jste ochotní pro svoje sny udělat?

Proč koupit zrovna tenhle kurz?

  • 🌟NEdozvíte se obecné informace, ale provedu vás krok za krokem a vytvoříte si fungující vlastní nástěnku vizí.       
  • 🌟Zvládne to každý, přístup ke kurzu je neomezený, takže vás netlačí čas a vaše nástěnka může být perfektní.         
  • 🌟Získáte také bonus zDARma, extra tip, o kterém se moc nemluví a podpoří vás na cestě k vašemu snu a cíli.          
  • 🌟Získáte e-book zDARma Magie afirmací – návod, jak správně vytvářet afirmace, příklady špatných i správných afrmací, návod, jak vložit do afirmace procítění.

Kurz Jak si vytvořit nástěnku obsahuje:

  • 🎬 videonávod formou prezentace + grafické znázornění           
  • ✏️postup, jak správně napsat svoje přání do nástěnky      ✏️postup, jak vložit tajnou ingredienci, bez které to nefunguje               
  • 💣bonus – mocnou hlasovou kotvu                                 
  •  💣 bonus e book Magie afirmací – návod, příklady

Svému osobnímu rozvoji se věnuji více jak 20 let, setkala jsem se s různými druhy nástěnek vizí, které jsem si vytvářela a stále se nic nedělo. Když jsem pochopila všechny možné souvisloti, jak funguje plnění přání, naučila se vytvářet vlastní afirmace, tak  jsem objevila způsob, který funguje pro nástěnky vizí a není to vůbec složité.. Stačí se vyhnout chybám a dodržet postup, který se v kurzu dozvíte. 

POZOR!

běžná cena kurzu Jak vytvořit nástěnku vizí je 999 Kč           běžná cena návodu na hlasovou kotvu je 150 Kč                    běžná cena e booku Magie afirmací je 999 Kč   
Extra cena pouze po omezenou dobu. Tato skvělá nabídka může kdykoliv skončit.        

VAŠE CENA KURZU JE  187 Kč

⚡️Nečekejte, až vám další příležitosti proklouznou mezi prsty.                  🌈 Připojte se k  úspěšným a objevte skrytou magii účinného vision boardu. ⬇️Klikněte níže a získejte klíč ke všemu, po čem vaše srdce touží! ❤️

NIC NERISKUJETE, JE ČAS SE ROZHODNOUT!
GARANCE VRÁCENÍ CELÉ ČÁSTKY 187Kč BEZ OTÁZEK PROČ, POKUD VÁM TO NIC NEPŘINESE A NIC NOVÉHO SE NEDOZVÍTE.                   
 
 
Přejít nahoru